logo.jpg

KATEGORIE JR FARM NENÍ AKTUALIZOVANÁ A MOMENTÁLNĚ NEVÍME KDY BUDE NASKLADNĚNA.

INFO OD DODAVATELE: (Aktuální koronavirová situace v Evropě, zvláště pak v Bavorsku není dobrá a bohužel jsme od obou našich výrobců dostali v průběhu tohoto týdne informaci o tom, že jsou těžce zasaženi lockdownem a přísnějšími podmínkami karantény. Z toho důvodu bude v následujících dvou měsících omezená dostupnost některých produktů. Přestože máme objednaná dostatečná množství, výrobci ho nejsou momentálně schopni vyrobit. Nevíme tak ani kdy nám zboží přijde, ani které položky to budou.

Za komplikace spojené s nedostupností zboží se Vám omlouváme. Musíme to prostě všichni vydržet a doufat, že v březnu se situace vrátí do normálu).

Rodinná farma v Bavorsku patří manželům Hertě a Jacobovi Ruisingerovým. Před dvanácti lety začali tito farmáři jako vedlejší produkt vyrábět krmiva pro zvířata pro jeden místní obchodní řetězec. Vysoce kvalitní krmiva měla u zákazníků obrovský úspěch a tak Ruisingerovi postupně soustředili celou svou produkci právě na výrobu krmiv. JR Farm nabízí mazlíčkům přirozenou, vysoce kvalitní a zdravou stravu. Přes 80% surovin pochází z produkce farmy, krmiva neobsahují umělá barviva ani konzervanty. Finální výrobky jsou zpracovávané přímo na místě, častokrát i ručně.JR Farm vyrábí krmiva, pamlsky a hračky pro zakrslé králíčky, morčata, křečky, potkany, myšky, pískomily, osmáky, činčily, fretky, burunduky a ježky. Dále jsou v portfoliu JR Farm i krmiva a pamlsky pro exotické ptáky, suchozemské i vodní želvy, plazy, malá prasátka a psouny. Novinkou představenou na Interzoo 2012 jsou pamlsky pro psy a koně a krmiva pro slepice a volně žijící zvířata, jako jsou veverky a ptáci. Spousta zvířátek žije přímo na farmě a jsou tak prvnímí "zákazníky" a ochutnávači nových výrobků.