barfen-komplettmenue.jpg

Graf Barf menu  - cesta k jednoduchému barfování 

Graf Barf kompletní menu jsou složeny ze syrových masových kostek, které jsou ideální přirozenou, přírodní, zdravou, vyváženou a pestrou stravou pro Vašeho chlupáče. Forma kostek zaručí také zábavu při kousání a žvýkání.  V menu jsou obsaženy maso, vnitřnosti a u vybraných menu také kosti  nebo ovoce a zelenina. Vše zcela přírodní, žádná chemicky vyrobená náhražka!

Graf Barf kompletní menu dělají barfování jednodušší než se může zdát. Nemusíte nic míchat ani připravovat. Kompletní menu zajistí Vašemu psu optimálně vyváženou stravu, která obsahuje vše co potřebuje. Stejně jako v přírodě- maso, vnitřnosti a kosti bez přísad a chemie. Jednoduše řečeno zdraví a štěstí v kostce. 
 
Denní doporučená dávka by měla odpovídat 2 - 3 % tělesné váhy Vašeho psa. 

PLNOHODNOTNÉ HOVĚZÍ A JEHNĚČÍ MENU
Komplexní krmení s kostmi pro dospělé psy. 

S 16 kostkami v hovězím a 9 kostkami v jehněčím menu obdržíte pestrou, vyváženou a zcela přírodní zdravou potravu pro Vašeho psa.  Vše je ponecháno ve 100 % syrovém neupravovaném stavu bez přísad a dochucovadel,  bez chemie, 100 % made in Germany. 
Graf Barf je ten nejjednodušší způsob jak barfovat.  Kostky dejte do misky, nechte je roztát, zakápněte olejem a HOTOVO.
Váš čtyřnohý přítel Vás bude zbožňovat.

Doporučení k menu obsahujících kosti: kosti jsou v Graf Barf balení ponechány zcela v původním stavu. Jako nezbytná součást syrového krmení se postarají o čistý zdravý chrup a potřebnou dávku kalcia. Právě z těchto důvodů najdete v Graf Barf plnohodnotném menu hrudní kosti. Ty jsou samozřejmě větší než ostatní kostky a to ze tří důvodů:

  1. aby je Váš pes nezhltnul
  2. aby si je Váš pes vychutnal samostatně a v klidu
  3. abyste je snadno rozeznali a mohli dát stranou jako pamlsek nebo odměnu. 

Pokud Váš pes kosti hltá a nebo naopak nechce kosti hryzat, doporučujeme obohatit jeho stravu jiným nosičem kalcia např. našimi jemně sekanými hovězími a jehněčími kostmi.  


PLNOHODNOTNÉ MENU "PLUS" HOVĚZÍ  + ZELENINA
Kompletní menu pro dospělé psy obsahující jemně sekané kosti. 

Ve srovnání s klasickým plnohodnotným menu je menu PLUS obohaceno o jemně sekané kosti, zeleninu, obsahuje více masa a méně vnitřností.  Je určeno především pro hltavé psy a psy s dentálními problémy. 
Je sestaveno ze 14 rozdílných kostek ve kterých, nalezne Váš čtyřnohý přítel vše co potřebuje -  pestrou, vyváženou přírodní potravu plnou vitamínů, bílkovin a výživných látek.  

SENSITIV HOVĚZÍ A JEHNĚCÍ MENU
Bez kostí. Kompletní menu pro barfové začátečníky, citlivé pejsky a psy seniory. 

Toto menu je sestaveno dle přání našich zákazníků, vyrobit stravu bez kostí vhodnou pro psy s trávícími a zažívacími problémy. Je proto také ideální pro psy, kteří začínají barfovat, pro hltavce, ti kteří neradi potravu koušou a pro seniory. Společně s Graf Barf olejem a sensitiv plus práškem zajistí přísun všech potřebných vitamínů, minerálů a živin.  9 rozdílných kostek v hovězím a 8 rozdílných kostek v jehněčím garantují pestrou a zdravou stravu. 

HOVĚZÍ JUNIOR MENU
Kompletní menu pro štěnata do jednoho roku. Obsahuje jemně sekané kosti ve formě kostky. 

Graf Barf junior menu složené ze 14 rozdílných syrových hovězích kostek je ideální vyváženou, zdravou, přirozenou potravou pro štěnata do jednoho roku. Jemně sekané kosti ve formě kostky zajistí optimální přísun kalcia a fosforu, tolik potřebného pro zdravý vývin a růst. Vaše štěně potřebuje denní dávku odpovídající 2-4 % z jeho požadované konečné váhy. Začínejte vždy na 2 %  a upravujte  podle růstu a tělesné stavby Vašeho psa. V prvním roce je velmi důležité abyste růst Vašeho štěnátka pravidelně kontrolovali a vyhodnocovali. 


PLNOHODNOTNÁ PAŠTIKA
Kompletní menu pro všechny psy, obzvlášť vhodné pro malé pejsky a psí seniory. 

Pravá delikatesa, jemná kvalitní paštička.
První Graf Barf menu vyrobené z jemně sekaných surovin. 
 V tomto menu je každá samostatná kostka plnohodnotným a vše potřebné obsahujícím menu.
Každá jednotlivá kostka se skládá z 10 rozdílných hovězích komponentů, k tomu jestě zeleninová kostka jemně sekané kosti plus Graf Barf olej. Tato kombinace učaruje především malým pejskům a seniorům.