490_45_ND-OCEAN.png

Kompletní krmivo z přírodních surovin

Zkušenosti získané při studiu potřeb koček prostřednictvím šetrných výzkumů vedly výzkumný tým Farmina Vet Research k vytvoření vlhkých krmiv, která představují zdroj kompletní výživy.

Všechna krmiva jsou vyrobena bez použití geneticky modifikovaných surovin, barviv a umělých konzervačních látek.

Množství prvotřídních surovin:

Italská kuřata z volných výběhů. Maso italských divokých prasat. Jehněčí maso z novozélandských pastvin. Prvotřídní křepelčí maso. Prvotřídní zvěřina. Prvotřídní kachní maso. Italská vejce. Ryby z udržitelného rybolovu. Organická italská Quinoa (Merlík čilský). Dýně bohatá na rozpustnou vlákninu a přírodní antioxidanty. Ovoce od místních farmářů, přirozeně bohaté na vitamíny a antioxidanty.

Obrovský výběr přírodních surovin v kouscích, které na vlastní oči spatříte ihned po otevření konzervy, bohatých na cenné živiny a moudře zkombinovaných do delikátních pokrmů. Kompetní řada prvotřídních krmiv, zdravých a původních, jako kdybyste je uvařili doma v kuchyni, a díky svému složení dokáže uspokojit všechny požadavky vašeho mazlíčka na zdravou výživu. Vlhké krmivo N&D má oproti ostatním podobným krmivům dostupným na trhu nižší obsah vlhkosti, což znamená více masa a dalších důležitých přísad v každé konzervě, navíc bez obsahu BPA.